Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Wielkiego Postu

Niedziela Palmowa – 24.03.2024
  • Bóg zapłać za złożone ofiary na kolektę na potrzeby Kościoła, za wszystkie ofiary, w tym zbiorową z Dżwierzni, na kwiaty.
  • Nie będzie Mszy św. w poniedziałek, wtorek i środę z racji spowiedzi w Działdowie.
  • O posprzątanie kościoła bardzo proszę Rodziny z domów Biurowiec, domy nr 22,53 C,53 B, 53 A, 53 we wtorek przed południem lub po południu.
  • W Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej o 18.00. Po niej pól godziny adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W Wielki Piątek obrzędy Męki Pańskiej o 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciemnicy od 10.00 rano do 18.00, a po liturgii pół godziny adoracja .
  • W Wielką Sobotę Wigilia Paschalna o 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w sobotę od 10.00 rano do 18.00.
  • ŚWIĘCENIE POKARMÓW w Wielką Sobotę w kościele odbędzie się według planu:
    11.00-Parafianie z Prusek, Dżwierzni, Purgałek, Chorabia i Szczepki
    12.00 – Parafianie z Białut
  • W niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego pierwsza Msza św. o godz. 6.00, Rozpocznie się Procesją Rezurekcyjną. Potem Msza św. o 11.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 9.00.
  • W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. będą o godz.  9.00 i 11.00.
  • W czasie Triduum Paschalnego proszę strażaków o czuwanie przy grobie pańskim oraz o asystę w czasie procesji rezurekcyjnej, o niosących feretrony i chorągwie na procesję rezurekcyjną.
  • Wszystkim Gościom i Parafianom, życzę dobrej niedzieli i błogosławionego Wielkiego Tygodnia.