Ogłoszenia duszpasterskie – Święto Świętej  Rodziny  – 31.12.2023

Święto Świętej Rodziny – 31.12.2023

• Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła.
  • Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszki na Fundusz Obrony Życia.
  • Dzisiaj zapraszam na Mszę św. w intencji przebłagalno-dziękczynnej o godz. 11.00 i nabożeństwo po Mszy św.
  • Ofiary składane przy żłobku są przeznaczone na cele misyjne.
  • Kolekta w Objawienie Pańskie przeznaczona jest na Misje św.
  • W poniedziałek przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Nowy Rok 2024. Jest to także Światowy Dzień Pokoju. Msze św. będą o godz. 9.00 i 11. W tym dniu jako katolicy mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy świętej.
  • W sobotę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli Msze św. będą o godz. 9.00 i 11.00. Na zakończenie Mszy św. zostanie pobłogosławiona kreda i kadzidło na oznaczenie naszych mieszkań.
  • Okazja do spowiedzi św. z racji I Piątku będzie w sobotę lub w niedzielę pół godziny przed Mszą św. o godz. 9.00 lub 11.00.
  • W styczniu nie będzie odwiedzin Chorych z Komunią św.
  • W następną niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego.
  • Kolęda rozpocznie się w naszej parafii od 2 stycznia 2024 roku. Kolęda będzie się rozpoczynać od godz. 15.30 a w sobotę z wyjątkiem 6 stycznia od godz. 10.00. Wizyta Duszpasterska rozpocznie się od mieszkańców Prusek.
  • Msze św. w tygodniu będą o godz. 7.30.
  • Wszystkim Gościom i Parafianom życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2024.