OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – Niedziela św. Rodziny – 26.12.2021

Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła.

Dzisiejsza zbiórka do puszki jest na Fundusz Obrony Życia.

W piątek zapraszam na Mszę św. w intencji przebłagalno- dziękczynnej o godz. 16.00 i nabożeństwo po Mszy św. . Ks. Biskup udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych w Sylwestra, zatem nie obowiżauje post piątkowy.

W sobotę przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Nowy Rok 2022. Jest to także Światowy Dzień Pokoju. Msze św. będą o godz. 9.30 i 11. Wszystkie będą sprawowane w kościele parafialnym.Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00 W tym dniu jako katolicy mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy świętej.

Wszystkim Gościom i Parafianom, życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia i Szczęśliwego Nowego Roku 2022.