Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Zwykła  – 28.01.2024

• Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła.
  • W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Boskiej Gromnicznej. Na Mszy św. o godz. 17.00 będzie obrzęd poświęcenia świec. Święto Ofiarowania Pańskiego jest też dniem Życia Konsekrowanego ustanowionym w 1997 przez św. Jana Pawła II. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 16.15 adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia oraz okazja do spowiedzi św.
  • W piątek na Mszy o godz. 17.00 dzieciom komunijnym zostaną poświęcone świece do I Komunii św. i książeczki do nabożeństwa.
  • W poniedziałek, wtorek, środę nie będzie Mszy św., w sobote Msza św. będzie tylko ogodz. 13.00.
  • Chorych odwiedzę z Komunią św. w sobotę od godz. 10.00.
  • O posprzątanie kościoła bardzo proszę Rodziny z bloków 49 i 48 w piątek po Mszy św. o godz. 17.00.
  • Za tydzień Mszy o godz. 12.30 zostanie odsłonięta przy kościele tablica poświęcona Ks. Marianowi Barzowskiemu. W tym dniu będą Msze św. o godz. 9.00 i 12.30. nie będzie Mszy św. o godz. 11.00. Pierwsze ławki będą zarezerwowane dla Rodziny Ks. Mariana, przedstawicieli Parlamentu oraz władz Samorządowych.
  • Wszystkim Gościom i Parafianom, życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.