Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu   – 3.03.2024

• Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła. Za tydzień kolekta gospodarcza na przygotowania do świąt.
  • Zbiórka do puszki dla misjonarzy wyniosła 200 zł.
  • W poniedziałek pogrzeb śp. Jadwigi Perzanowskiej. Różaniec będzie o godz. 11.30 i o godz. 12.00 Msza św. W tym dniu będzie tylko Msza św. pogrzebowa. Dobry Jezu….
  • O posprzątanie kościoła bardzo proszę Rodziny z bloku 47 w w sobotę.
  • W  piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej – po Mszy św. o godz. 17.00.
  • Gorzkie Żale będą w niedzielę w łączności z Mszą św. o godz. 9.00
  • Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać pod zwykłymi warunkami odpust zupełny.
  • Rekolekcje wielkopostne będą w dniach 13-15 marca. Poprowadzi je ks. dr Dawid Glanciak – Proboszcz Parafii św. Jana Pawła Ii w Burkacie. Msze św. w czasie rekolekcji będą o godz. 17.00 tylko w piątek o godz. 17.30. Spowiedź św. rekolekcyjna i zarazem przedświąteczna będzie w czwartek 14 marca od. 16.15 d0 17.00.
  • Spotkanie z kandydatami do Bierzmowania w piątek po Drodze Krzyżowej.
  • Spotkanie z Rodzicami i dziećmi do I Komunii św. dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00.
  • Wszystkim Gościom i Parafianom, życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.