OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – I Niedziela Adwentu – 28.11.2021

Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła i na wypominki.

Ofiary do puszki w minionym tygodniu wyniosły 200 zł. Bóg zapłać.

W zakrystii można nabywać świece Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (małe – 10 zł, duże – 15 zł) oraz odbierać opłatek wigilijny na ołtarzu bocznym

Dzisiaj rozpoczynamy adwent, który jest początkiem nowego roku liturgicznego. Roraty będziemy sprawować o 16.00. Bardzo proszę o udział szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i młodzież do bierzmowania przynajmniej 2 razy w tygodniu.

Serdeczne Bóg zapłać Pani Irenie Kołakowskiej za przygotowanie dekoracji.

Dzisiaj zostanie poświęcony opłatek na stół wigilijny, który będziemy mogli – z powodu – epidemii -odbierać z kościoła i w biurze parafialnym. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na cele parafialne.

W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00, rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Potem będzie okazja do spowiedzi św. . O godz. 16.090 Msza św.

Wchodząc na stronę internetowa Diecezji Toruńskiej można wypełnić online ankietę synodalną w ramach przygotowania do Synodu.

Pogrzeb śp. Bernarda Kordalskiego w środę 1 grudnia o godz. 12.00. W tym dniu będzie tylko jedna Msza św. o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek…

Intencje mszalne.