OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXII Niedziela Zwykła 7.11.2021

Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła. Bóg zapłać za ofiary składane w wypominkach. Za tydzień będzie kolekta gospodarcza.

W czwartek Msza św. o błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny będzie o godz. 11.00.

W następną niedzielę przypada Dzień solidarności z Kościołami prześladowanymi, dlatego po Mszach św. zbiórka do puszki.

Formularze do wypominek są wyłożone z tyłu kościoła. Nowe wypominki roczne będą odmawiane od I niedzieli Adwentu.

Msze św w od poniedziałku do soboty są o godz. 16.00. W czwartek będzie Msza św. tylko o godz. 11.00.