OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIII Niedziela Zwykła 14.11.2021

  1. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła, na kolektę gospodarczą. Bóg zapłać za ofiary składane w wypominkach i za wszelkie dobro.
  2. Dzisiaj przypada Dzień solidarności z Kościołami prześladowanymi, dlatego po Mszach św. zbiórka do puszki na rzecz Libanu.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. To również ostatnia niedziela roku kościelnego, dlatego po sumie parafialnej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Serca Jezusowego.
  4. Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.00 zostaną poświęcone książeczki dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.. Po Mszy św. spotkanie z ich Rodzicami.
  5. Formularze do wypominek są wyłożone z tyłu kościoła. Nowe wypominki roczne będą odmawiane od I niedzieli Adwentu.
  6. Msze św w od poniedziałku do soboty są o godz. 16.00.
  7. Przewodniczący Episkopatu zwraca się do wiernych oraz wszystkich ludzi dobrej woli z prośbą o ogólnopolską zbiórkę funduszy na rzecz migrantów z granicy polsko-białoruskiej, po wszystkich Mszach Świętych w niedzielę 21 listopada. Środki zbierane podczas tej kwesty { do puszki po Mszach św.} zostaną przeznaczone – za pośrednictwem Caritas Polska – na finansowanie działań pomocowych na terenach przygranicznych podczas kryzysu migracyjnego oraz na proces długotrwałej integracji uchodźców, którzy zdecydują się pozostać w Polsce.
  8. Przypominam, że w kościołach do odwołania istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa z wyłączeniem kapłanów sprawujących kult.
  9. Intencje mszalne.
  10. Wszystkim Gościom i Parafianom, życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.