OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXX Niedziela Zwykła 24.10.2021

1. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła.
  2. Zapraszam na Różaniec po Mszy św. o godz. 17.00, dzisiaj i za tydzień Różaniec o godz. 10.30.
  3. W poniedziałek 1 listopada przeżywać będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą o godz. 8.00 i 9.30 i oraz o 12.00. Wszystkie Msze św. będą w kościele, po Mszy św. o godz. 12.00 będzie procesja na cmentarz, modlitwy za Zmarłych i poświęcenie grobów.
  4. Formularze do wypominek są wyłożone z tyłu kościoła. Nowe wypominki roczne będą odmawiane od I niedzieli Adwentu.
  5. W wypominkach jednorazowych modlić się będziemy na różańcu po Wszystkich Świętych do piątki po Mszy św. o godz. 16.o0. Od 2 listopada Msze św będą w tygodniu o godz. 16.00.
  6. Przypominam, że w kościołach do odwołania istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa z wyłączeniem kapłanów sprawujących kult.
  7. Intencje mszalne.
  8. Wszystkim Gościom i Parafianom, życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.