OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  XVIII Niedziela Zwykła   31.07.2021

1. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła.
  2. Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę w czasie Odpustu oraz za wszelką pomoc w przygotowaniach. Ofiary na pojazdy dla misjonarzy wyniosły 710 zł.
  3. Jutro o godz. 7.00 Mszą św w kościele Podwyższenia Krzyża św. w Działdowie na rozpocznie się piesza pielgrzymka z Działdowa na Jasną Górę
  4. W sobotę  obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego.
  5. W pierwszy piątek miesiąca adoracja najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie od godz. 16.00.
  6. Wójt Gminy Iłowo – Osada oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Iłowie zapraszają w najbliższą sobotę na Dni Gminy Iłowo – Osada. Rozpoczną się one Mszą św. o godz. 12.00 w Narzymiu
  7. Poradnictwo rodzinne działające przy parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie w dniach od 1 do 15 sierpnia będzie nieczynne.
  8. Intencje mszalne.
  9. Wszystkim Gościom i Parafianom, życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.