Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła.
Bóg zapłać parafianom za modlitwę w czasie Adoracji.
Bóg zapłać za skoszenie trawy.
W czwartek obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. w tym dniu będą o godz. 9.00 i 11.00. O 11 będzie Msza św. za dzieci w I r. Pierwszej Komunii św. Po Mszy św o godz. 11.00 wyruszymy w procesji z Najświętszym Sakramentem. Serdecznie proszę o przygotowanie ołtarzy:
I – figurka Matki Bożej Niepokalanej – Rodziny zamieszkałe wokół figurki
II – przy Krzyżu – Rodziny z Dźwierzni
III – Rodziny z bloku 50
IV – Biurowiec i Rodziny z domów do Domu Kultury
Ksiądz Biskup udzielił dyspensy i w piątek nie obowiązuje post .
Bardzo proszę o asystę Straż i osoby niosące chorągwie i feretrony, dziewczynki sypiące kwiatki. Próba dla dziewczynek we wtorek o godz. 15.00.
W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz.15.30 i o godz.16.30 Msza św.
Odwiedziny Chorych z Komunią św. w sobotę od godz. 10.00.
Za tydzień różaniec o godz. 10.30 oraz po Mszy św. o godz. 11.00 wymiana tajemnic.
Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe za tydzień po Mszy św. 11.00 , a w tygodniu po Mszy św. o godz. 17.00.
Gościom i parafianom, życzę dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.