OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV Niedziela Zwykła – 30.01.2022

Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła.

W środę Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Boskiej Gromnicznej. Na Mszy św. o godz. 16.00 będzie obrzęd poświęcenia świec. Święto Ofiarowania Pańskiego jest też dniem Życia Konsekrowanego ustanowionym w 1997 przez św. Jana Pawła II.

W poniedziałek, wtorek i czwartek nie będzie Mszy św.

W pierwszy piątek miesiąca od godz. 15.15 adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia oraz okazja do spowiedzi św. W piątek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.

W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 11.00 dzieciom komunijnym zostaną poświęcone świece do I Komunii św.