OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IIV Niedziela Adwentu – 19.12.2021

Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła.

Nie ma już świec, można odbierać opłatek wigilijny przy wyjściu z kościoła lub na plebanii.

Zostały wywiezione śmieci. Koszt na wysypisku wyniósł 1550 zł. Serdeczne Bóg zapłać Panom: Andrzejowi i Michałowi Powodzińskim za jak zawsze bezpłatny wywóz śmieci oraz Panom Edmundowi Kujawskiemu i Januszowi Cybulskiemu za pomoc w załadunku.

Ze względu na spowiedzi w Działdowie nie będzie Mszy św. we wtorek i w środę.

W piątek przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. w tym dniu będą o godz. 22.00 i o 24.00 (Pasterka).

W sobotę obchodzimy Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. będą o godz. 9.30 i 11.00. Nie będzie Mszy św. o godz.8.00.

W drugi dzień Świąt przypada również święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. W tym dniu będzie zbiórka do puszki na Fundusz Ochrony Życia Msze św. będą o godz. 8.00, 9.30 i 11.00.

Kolęda rozpocznie się w naszej parafii od 3 stycznia 2022 roku. Ze względu na trwającą epidemię, nie będzie miała tradycyjnej formy lecz modlitwy podczas Mszy św. o godz. 16.00 dla mieszkańców danej trasy kolędowej począwszy od mieszkańców Białut. Więcej informacji za tydzień.