OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III Niedziela Adwentu – 12.12.2021

Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła., na kolektę gospodarczą

Dobrowolna zbiórka do puszki na pomoc materialną dla Kościoła na Wschodzie wyniosła 120 zł.

W zakrystii można nabywać świece Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (tylko małe – 10 zł) oraz odbierać opłatek wigilijny na ołtarzu bocznym

Roraty będziemy sprawować o 16.00. Tradycyjnie przychodzimy z lampionami. W sobotę będzie Msza św. o godz. 15.30

Dzień spowiedzi św. będzie w sobotę 18 grudnia : od godz. 15.00 do godz. 15.30 tylko w Białutach. O godz. 15.30 będzie Msza św. Bardzo proszę również korzystać ze spowiedzi przed Mszami św., w tygodniu od godz.15.30.

Śmieci z cmentarza zostaną wywiezione jutro o godz.9.00. Bardzo proszę do tego czasu o uporządkowanie grobów. Bardzo proszę również o pomoc przy załadunku.