OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II Niedziela po Bożym Narodzeniu – 2.01.2021

Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła.

Zbiórka do puszki na Fundusz Obrony Życia wyniosła 250 zł.

Ofiary składane przy żłobku są przeznaczone na cele misyjne.

Kolekta w Objawienie Pańskie przeznaczona jest na Misje św.

W czwartek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli Msze św. będą jak w niedzielę. Na zakończenie Mszy św. zostanie pobłogosławiona kreda i kadzidło na oznaczenie naszych mieszkań.

W pierwszy piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Rozpoczyna się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Potem okazja do spowiedzi św. . Po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.

W następną niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego. W tym dniu będzie kolekta gospodarcza.

Spotkanie z Rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie w niedzielę 9 stycznia po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele.

Wszystkim Gościom i Parafianom życzę Szczęśliwego Nowego Roku, dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.