OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – I Niedziela Wielkiego Postu – 6.03.2022

Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła. Za tydzień będzie kolekta gospodarcza, na przygotowania do Swiąt Wielkanocy.

Zbiórki na pomoc dla Ukrainy wyniosła 1409 zł. Bóg zapłać.

Osoby chcące wspierać Ukrainę mogą składać dary ( z wyjątkiem ubrań) w Domu Kultury w Białutach od poniedziałku do piątku za wyjątkiem wtorku w godz. 12.00-18.00.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc misjonarzom oraz wsparcie prowadzonych przez nich dzieł.

W  piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej – po Mszy św. o godz. 16.00.

Gorzkie Żale będą w niedziele po Mszy św. o godz. 11.00.

Kartki do spowiedzi wielkanocnej są wyłożone na bocznym ołtarzu.

Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać pod zwykłymi warunkami odpust zupełny.

Od pierwszej niedzieli Wielkiego Postu rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Spotkania odbywać się będą przez 5 kolejnych niedziel w parafii św. Katarzyny w Działdowie po Mszy św. o godz. 17.00.

Wszystkim Paniom z okazji Święta wszelkiego
Błogosławieństwa Bożego.