Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Wielkiego Postu   – 18.02.2024

• Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła.
  • Zbiórka do puszki na Ukrainę wyniosła 160 zł.
  • Prace zabezpieczające przy wieżyczkach wyniosły 500 zł.
  • Za tydzień zbiórka do puszki dla misjonarzy.
  • W  piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej – po Mszy św. o godz. 17.00.
  • Gorzkie Żale będą w niedzielę w łączności z Mszą św. o godz. 9.00
  • Za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać pod zwykłymi warunkami odpust zupełny.
  • Rekolekcje wielkopostne będą w dniach 13-15 marca. Poprowadzi je ks. dr Dawid Glanciak – Proboszcz Parafii św. Jana Pawła Ii w Burkacie. Msze św. w czasie rekolekcji będą o godz. 17.00.
  • Dzisiaj rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Spotkania odbywać się będą przez 5 kolejnych niedziel w parafii św. Katarzyny w Działdowie po Mszy św. o godz. 17.00.
  • W sobotę 24 lutego, na Mszy św. o godz. 8.00 do 9.00 będziemy mogli wypraszać potrzebne łaski na Mszy św. i modlitwach przy relikwiach i i obrazie bł. Rodziny Ulmów z Markowej w parafii św. Katarzyny w Działdowie.
  • Spotkanie z kandydatami do Bierzmowania w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.
  • Wszystkim Gościom i Parafianom, życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.