NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 4.04.2021

Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła.

Miłość ostatecznie zwycięża śmierć! Zatem życzymy sobie przyobleczenia naszego życia w zwycięską miłość Zmartwychwstałego i jej doświadczajmy.

Nie będzie Mszy św. w tym tygodniu z racji odnawiania prezbiterium, gdyż prace mogą potrwać każdego dnia do godz. 18.00

W piątek z racji oktawy wielkanocnej nie obowiązuje post.
Bardzo serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia Triduum Paschalnego i świąt Zmartwychwstania. Wszystkim Bóg zapłać za udział w Drogach Krzyżowych i Rekolekcjach, za przyjęte Sakramenty Pokuty i Pojednania oraz Eucharystii.

A przybyłym gościom i parafianom, życzę radosnych świąt spędzanych przy wspólnym stole i gronie rodzinnym, szczególnie proszę pozdrowić i przekazać świąteczne życzenia tym osobom, które z racji wieku lub choroby nie mogły uczestniczyć w uroczystościach kościelnych.