OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVI Niedziela Zwykła 18.07.2021

1. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła. W czwartek zakupimy nowy baldachim ( poprzedni jest bardzo zanieczyszczony i nie sposób go wyprać bez ryzyka zniszczenia) w cenie ok. 1200 zł. Bóg zapłać za już złożone i  składane ofiary na ten cel. ( Poświęcenie dewocjonaliów w czasie odpustu)

2. Za tydzień będzie Odpust Parafialny. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 12.00; po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów. Sumie będzie przewodniczył ks. Adam Lis - ojciec duchowny Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu. Bardzo proszę o przygotowanie do procesji chorągwi i feretronów, o pomoc Strażaków przy procesji.

3. Okazja do spowiedzi św. będzie każdego dnia od godz. 16.30

4. O zadbanie o sprzątanie kościoła bardzo proszę Rodziny z Dźwierzni  nr 6,10,11,12,16,17,18,20,21,22,23,24,25 w piątek.

5. Zapowiedzi: Klaudia Zaremba z Prusek  i Tomasz Anbo z Iłowa.

6. Intencje mszalne.

7. Gościom i Parafianom, życzę dobrej wakacyjnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.