Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Adwentu – 17.12.2023

• Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła.
  • Dobrowolna zbiórka do puszki na pomoc materialną dla Kościoła na Wschodzie wyniosła 400 zł.
  • W zakrystii można nabywać świece Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (małe – 12 zł) oraz odbierać opłatek wigilijny na ołtarzu bocznym
  • Kolęda rozpocznie się w naszej parafii od 2 stycznia 2024 roku. Będzie miały formę tradycyjną. Więcej informacji za tydzień.
  • Pani dyrektor, nauczyciele i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Białutach serdecznie zapraszają Seniorów z Białut na jasełka Bożonarodzeniowe i wspólne kolędowanie w piątek 22 grudnia o godz. 10.00 w szkole.
  • Msze św. w poniedziałek, wtorek o godz. 15.00, w środę nie będzie Mszy św. ze względu na Dni Spowiedzi w Działdowie.
  • Wszystkim Gościom i Parafianom, życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.