II Niedziela Zwykła – 17.01.2021

Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła.

W Kościele Katolickim w Polsce przeżywamy XXIV Dzień Judaizmu oraz rozpoczynamy Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan.

Za tydzień przypada Niedziela Słowa Bożego.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc dla Chorwacji doświadczonej przez trzęsienie ziemi.

W tym tygodniu przypadają Dzień Babci i Dzień Dziadka, o których pamiętajmy w naszych modlitwach.

Zapraszam serdecznie na spotkania formacyjne:

Spotkanie z Rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele.

Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania będzie w niedzielę 24 stycznia po Mszy św. o godz. 11.00 w kościele.

Spotkanie zw Służbą Liturgiczną będzie w niedzielę 31 stycznia po mszy św. o godz. 11.00 w kościele.

Intencje mszalne.

KOLĘDA 2021

Wszystkim Gościom i Parafianom, życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.