OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV Niedziela Zwykła 19.09.2021

• Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby Kościoła,
  • Zapraszam wraz z Panem Wójtem oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w niedzielę 26 września na Uroczystość Patriotyczną o godz. 13.00 przy pomniku Ofiar II Wojny Światowej w lesie białuckim. ok. godz. 13.30 rozpocznie się Msza św. . Po niej w Domu Kultury nastąpią obchody Dnia Ziemniaka.
  • Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 będzie spotkanie dla Rodziców młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, czyli młodzieży z klas pierwszych ponadpodstawowych.
  • W środę nie będzie Mszy św. z racji Spowiedzi w parafii Podwyższenia Krzyża św. w Działdowie.
  • Na terenie szkoły w Białutach - na placu blisko bramy - od 10 do 18 października będzie trwała zbiórka tzw. elektrośmieci. Dzięki tej zbiórce Szkoła może doposażyć się w sprzęt sportowy lub biurowy.
  • Przypominam, że w kościołach do odwołania istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa z wyłączeniem kapłanów sprawujących kult.
  • Intencje mszalne.
  • Wszystkim Gościom i Parafianom, życzę dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.